Przewiń stronę

Akademia Alumaster – spotkajmy się w sieci!

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich jakiś czas temu podjęliśmy działania mające na celu ułatwienie współpracy między naszymi firmami w trybie online – tak, byśmy mogli dalej wspierać Państwa w realizacji zadań w obszarze produkcji. Uruchomiliśmy platformę handlową B2B, na naszej stronie internetowej pojawiają się kolejne instrukcje montażu do pobrania, a formularze zamówieniowe dostępne są w nowej, edytowalnej formie.

 

Naszym celem było jednak jeszcze skuteczniejsze towarzyszenie Państwu w stawianiu czoła kolejnym wyzwaniom. Chcieliśmy stworzyć płaszczyznę do rozmowy na temat konkretnych wyzwań, rozwiązań – pełną konkretnych technicznych danych.

 

Tak powstała nasza kolejna propozycja – Akademia Alumaster.

 

W ramach Akademii Alumaster będziemy spotykać się z Państwem na webinarach poświęconych kolejnym zagadnieniom z zakresu techniki progowej. Do końca roku 2020 odbędą się spotkania dedykowane poszczególnym tematom:

- Niskie systemy progowe Combi w stolarce PVC – 22.09 / 06.10 / zapytaj o termin

- Niskie systemy progowe Combi w stolarce drewnianej – 13.10 / zapytaj o termin

- Progi magnetyczne – uniwersalność i różnorodność bez barier – 27.10 / zapytaj o termin

- Systemy progowe dla drzwi przesuwnych w budownictwie nowym i renowacyjnym – zapytaj o termin

 

O tematach kolejnych spotkań będziemy informować Państwa na bieżąco.

 

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkie firmy współpracujące lub rozważające podjęcie współpracy z Alumaster Polska. Chętnie porozmawiamy o Państwa wyzwaniach i proponowanych przez nasz rozwiązaniach. Udział w spotkaniach jest bezpłatny – liczba uczestników jest jednak ograniczona, a o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W trakcie spotkania będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań.

Spotkajmy się online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo.