Aktualności

WEBINAR: System odstawno-przesuwny Move – nowość w Alumaster!

Przewiń stronę

13.04.2021 (wtorek) spotykamy się na kolejnym webinarze Akademii Alumaster. Tym razem rozmawiać będziemy na temat nowości - systemu odstawno-przesuwnego MOVE. Webinar odbędzie się z gościnnym udziałem eksperta z MACO POLSKA.

 

Plan spotkania:

  • Wstęp
  • Słów kilka na temat drzwi przesuwnych – typy, rozwiązania i różnice
  • Okucia Przesuwne Move – omówienie możliwości oraz funkcji
  • Poszczególne części składowe – omówienie charakterystycznych elementów konstrukcyjnych okuć Move oraz korzyści produkcyjnych
  • Podsumowanie

 

W trakcie każdego z spotkań będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań.

Zapisy przyjmujemy przez formularz rejestracyjny.

 

O tematach kolejnych spotkań będziemy informować Państwa na bieżąco. Terminy webinarów zaplanowanych przez Akademię Alumaster mogą Państwo sprawdzić TUTAJ.

Jak zawsze zapraszamy Państwa również na spotkania dedykowane pracownikom Państwa firmy - zachęcamy do wysłania wiadomości na ten adres.

Jeśli nie znaleźli Państwo terminu interesującego Państwa spotkania realizowanego w ramach Akademii, również prosimy o przesłanie nam takiej informacji. Damy znać jak tylko zostanie zaplanowane!

 

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkie firmy współpracujące lub rozważające podjęcie współpracy z Alumaster Polska. Chętnie porozmawiamy o Państwa wyzwaniach i proponowanych przez nasz rozwiązaniach. Udział w spotkaniach jest bezpłatny – liczba uczestników jest jednak ograniczona, a o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Spotkajmy się online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo.