Przewiń stronę

Nowe terminy webinarów Akademii Alumaster już zaplanowane! Tej wiosny odbędą się spotkania dedykowane poniższym tematom:

 

 • Systemy progów magnetycznych - 16.03.2021 - REJESTRACJA
  • W trakcie tego webinaru porozmawiamy o budownictwie bez barier i koncepcji progów 0 mm. Omówimy rodzaje, budowę i działanie progów magnetycznych oraz ich zalety (zarówno dla producenta, jak i klienta ostatecznego), możliwości zastosowania, montaż i właściwości potwierdzone certyfikatami.

 

 • System odstawno-przesuwny Move – nowość w Alumaster! - 13.04.2021 – REJESTRACJA
  • z gościnnym udziałem eksperta z MACO
  • W trakcie spotkania porozmawiamy na temat drzwi przesuwnych (typy, rozwiązania i różnice). Omówimy nasze nowe rozwiązanie - okucia przesuwne Move i ich możliwości, funkcje, poszczególne części składowe, a także korzyści produkcyjne wynikające z zastosowania tego rozwiązania.

 

 • Niskie systemy progowe Combi w stolarce PVC - 21.05.2021 - REJESTRACJA
  • Podczas spotkania porozmawiamy o progach Combi i ich zastosowaniu. Omówimy wyniki badań na przykładzie wybranych konstrukcji, zalety dla producenta i klienta ostatecznego oraz montaż.

 

 • Systemy doszczelnień progowych dla drzwi przesuwnych w budownictwie nowym i renowacyjnym - 08.06.2021 - REJESTRACJA
  • W trakcie webinaru porozmawiamy o rozwiązaniach progowych dla HST, zaletach systemów progowych HST Alumaster dla producenta i klienta ostatecznego, możliwościach wykonania i montażu poszczególnych elementów, a także o właściwościach tego rozwiązania potwierdzonych certyfikatami.

 

W trakcie każdego z spotkań będzie możliwość aktywnego udziału i zadawania pytań.

O tematach kolejnych spotkań będziemy informować Państwa na bieżąco. Terminy webinarów zaplanowanych przez Akademię Alumaster mogą Państwo sprawdzić TUTAJ.

Jak zawsze zapraszamy Państwa również na spotkania dedykowane pracownikom Państwa firmy - zachęcamy do wysłania wiadomości na ten adres.

Jeśli nie znaleźli Państwo terminu interesującego Państwa spotkania realizowanego w ramach Akademii, również prosimy o przesłanie nam takiej informacji. Damy znać jak tylko zostanie zaplanowane!

 

Do udziału w spotkaniach zapraszamy wszystkie firmy współpracujące lub rozważające podjęcie współpracy z Alumaster Polska. Chętnie porozmawiamy o Państwa wyzwaniach i proponowanych przez nasz rozwiązaniach. Udział w spotkaniach jest bezpłatny – liczba uczestników jest jednak ograniczona, a o przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Spotkajmy się online i porozmawiajmy w czasie czatu na żywo.