Aktualności

Nowe wyzwania – nowe rozwiązania

Przewiń stronę

Alumaster Polska Sp. z o.o. w czasie pandemii

 

Drodzy klienci, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich firma ALUMASTER POLSKA sp. z o.o., po pierwszych decyzjach związanych ze zmianą organizacji pracy  (Działania w okresie stanu zagrożenia epidemiologicznego), podejmuje kolejne działania, których celem jest ułatwienie zdalnej komunikacji z klientami firmy w okresie pandemii.

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie wprowadzamy rozwiązania, które mamy nadzieję, pomogą również naszym klientom współpracować z naszą firmą.

 

Platforma handlowa B2B

Pierwszym podjętym przez nas krokiem było uruchomienie platformy handlowej B2B ułatwiającej naszym partnerom składanie zamówień oraz stały dostęp do aktualnej indywidualnej oferty. Dzięki niej nasi klienci uzyskali łatwy i szybki dostęp do zamówień z dowolnego miejsca pracy. Mamy nadzieję, że narzędzie to ułatwia zdalną pracę osobom odpowiedzialnym za zamawianie towarów i ofertowanie.  Z platformy może korzystać kilku pracowników danej firmy, także w tym samym czasie, wspólnie kompletując zamówienia i nadzorując status ich realizacji przy jednoczesnym ograniczeniu bezpośredniego kontaktu. Zachęcamy do korzystania z tego wygodnego narzędzia. Szczegółowe informacje mogą Państwo znaleźć w artykule Platforma handlowa B2B - składanie zamówień stało się prostsze! oraz u naszych doradców techniczno-handlowych. Kontakty do naszych pracowników dostępne są na stornie internetowej Alumaster.

 

Formularze zamówieniowe w wersji do edycji

Dodatkowo w celu ułatwienia składania zamówień dotyczących progów magnetycznych przygotowaliśmy formularze zamówieniowe w wersji do edycji. Są one już dostępne na naszej stronie internetowej (TUTAJ). Tam, gdzie to tylko możliwe, zostańmy online.

 

Materiały instruktażowe

Naszym kolejnym krokiem jest wsparcie Państwa w realizacji zadań również w obszarze produkcji.  W czasach, gdy wszyscy ograniczamy kontakt bezpośredni, staramy się ułatwić Państwu montaż zamówionych u nas produktów. Rozpoczęliśmy prace nad tworzeniem materiałów instruktażowych – mając przekonanie, że będą  one pomocne w samodzielnej realizacji tego zadania. Będziemy sukcesywnie pracować, by powstały instrukcje montażu kolejnych produktów, dokładając starań, by liczne grafiki i szczegółowe opisy stanowiły spójną i kompletną informację.

Również w tym zakresie zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem doradców technicznych, który gotowy jest wspierać Państwa we wszelkich sprawach.

Pierwsze instrukcje montażu są  już dostępne w zakładce progi aluminiowe Combi -  TUTAJ. Kolejne pojawią się w dedykowanym instrukcjom miejscu (trwają prace nad tymi zmianami). W pierwszej kolejności przygotowaliśmy:

  • Instrukcję montażu progów COMBI Gealan S 8000
  • Instrukcję montażu progów COMBI ALUPLAST 4000
  • Instrukcję montażu Combi Plan 0,0 mm — VEKA SL82


Pozostańmy w kontakcie

Alumaster Polska w dalszym ciągu płynnie realizuje wszystkie zamówienia klientów. Obecnie nie przewidujemy trudności w ich realizacji.

W tym wyjątkowym czasie wszyscy uczymy się funkcjonowania w nowych okolicznościach. Mamy nadzieję, że podejmowane przez nas działania są dla Państwa pomocne i jednocześnie wierzymy, że przyczynią się one do pogłębienia naszej  współpracy.

Chcielibyśmy jednocześnie przypomnieć, że jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i sugestie, chętnie je przeanalizujemy i wdrożymy, by optymalizować naszą współpracę.

Zachęcamy do pozyskiwania wsparcia z naszej strony poprzez korzystanie z wdrażanych przez nas rozwiązań i przez kontakt z zespołem ALUMASTER.