Przewiń stronę

Szczelności i wysokiej jakości techniki progowej COMBI jesteśmy pewni w 100%. Potwierdzają to profesjonalne badania i certyfikaty z Rosenheim. Przemyślana konstrukcja, dopasowanie do konkretnych systemów profili okienno - drzwiowych z PCW lub z drewna oraz wsparcie w montażu sprawiają, że oferujemy klientom rozwiązanie szyte na ich miarę.


Przekonała się o tym firma PARTNER-ALMA z Limanowej, która przebadała dwuskrzydłową konstrukcję okienną z ruchomym słupkiem w systemie Aluplast 8000, z wykorzystaniem systemu progowego COMBI., uzyskując wynik szczelności wyższy niż deklarowany w oficjalnych certyfikatach (8A), bo aż 9A (600 Pa).

Badanie zostało wykonane w komorze mobilnej, w siedzibie producenta, a profesjonalny montaż progów wsparł nasz doradca techniczny.


Obecnie spółka PARTNER-ALMA czeka na pełną dokumentację i certyfikat z badań. Mamy nadzieję, że analiza ich przebiegu zatwierdzi otrzymany parametr. My, w AlumasterPolska cieszymy się, że nasi klienci doświadczają tego, o czym jesteśmy przekonani. Wspólnie przeprowadzane badania nie tylko:

  • zespalają naszą współpracę,
  • ale: gwarantują dobre wyniki,
  • potwierdzają rangę właściwego montażu i dopasowania techniki progowej do konstrukcji okienno – drzwiowej.

Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów, postaw na jakość i sprawdzone rozwiązania. Wejdź na www.alumaster.pl/kontakt i skontaktuj się z nami.